SEKTÖRLER

Hayatın Her Anında Sizinleyiz… (Sektörlere Yönelik Etiketler)

Üretimin ve tüketimin olduğu her yerde; gün içinde kullandığınız birçok üründe etiket ile iç içe yaşamaktayız. İntersam olarak geniş ürün yelpazesi ile gün içinde kullandığınız;

Mutfakta kullanmış olduğunuz sıvı deterjanın üzerinde Kimya Etiketleri
Şarküterideki peynirin üzerinde Süt ve Süt Ürünler Etiketleri
İçtiğiniz ilacın üzerinde İlaç Etiketleri
Mağazadan aldığınız kıyafetlerin üzerinde Tekstil Etiketleri
Manavdan tarttırarak aldığınız ürünlerin üzerinde Market Etiketleri
Marketten Aldığınız Et ve Piliç üzerinde Et ve Piliç Etiketleri
İçtiğiniz içeceğin üzerinde İçecek Etiketleri
Elinize sürdüğünüz krem üzerinde Kozmetik Etiketleri
Hırdavatçıdan aldığınız batarya üzerinde Metal Etiketleri
Banyonuzdaki lavabonun üzerinde Seramik Etiketleri
Kullandığınız otomobilin parçaları üzerinde Otomotiv Etiketleri
Mutfaktaki tabağınız altın Porselen Etiketleri
Pazardan aldığınız elmanın üzerinde Meyve Etiketleri
Odanızdaki masanın üzerinde Mobilya Etiketleri
Tarlada kullanılan gübrelerin üzer inde Tarım Etiketleri
Hastanede size verilen kayıt fişi üzerinde Hastane Etiketleri

Kısacası hayatın her anında İntersam etiket sizinle birlikte.

Kendi Etiketinizi Kendiniz Basın...

Etiketleme günümüzde, ürün tanımlaması, otomasyona geçiş ve ürüne modern bir görüntü sağlaması nedeni ile her sektördeki firmalar için bir ihtiyaçtır. Klasik yöntemlerde ürün etiketleri matbaalar tarafından hazırlanır ve firmalar ihtiyaç duyduğu etiketleri çok önceden belirleyip yüksek adetlerde hazırlatmak zorunda kalırlardı. Kullanılan etiketlerde en küçük bir değişiklik olduğunda ise bu etiketler atıl bir stok olarak firmaların elinde kalırdı. Teknoloji ve ihtiyaçlar geliştikçe, firmaların kullanmak zorunda oldukları tüm etiketleri kendi bünyeleri içinde hazırlamaları bir gereksinim halini almıştır.
Ürün portföyünüzde çok fazlamı çeşit var? Her ürün için farklı etiket mi yaptırmak zorunda kalıyorsunuz? Yaptırdığınız etiketlerin üzerinde bilgiler değişti ve o etiketleri kullanamıyor musunuz?

Stok Etiketin Önüne Geçin...

İntersam bu tarz kullanımı olan firmalar için "Yarı Bitmiş" diye tabir edilen etiketleri önermektedir. Aşağıdaki resimlerde de görüldüğü gibi ürün logosu, firma ismi, üretim yeri gibi değişmeyen bilgilerin firmamız tarafından renkli olarak basıldığı ve etiket üzerinde değişken bilgileri sizin tarafınızdan yazılabileceği özel bir alan bırakılarak tasarlanan etiketlerdir. Sizde firmanızda çok değişken etiketler kullanıyor ve etiket konusunda stok problemi yaşıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Müşteri odaklı

Müşteri odaklı, daima müşteri ihtiyaçlarını ve mutluluğunu ön planda tutan bir şirketiz. Düzenli müşteri ziyaretleri satış ekibimizin ana faaliyetlerinden biridir. Müşterilerimizden gelen yorumların gelecekte bizi başarıya götürecek en önemli bilgiler olduğunun farkındayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendi süreçlerimizi ayarlayabilmekte, müşteri bazında hizmetler verebilmekteyiz.

Sevkiyat Bilgi Sistemi..

Çogu firmanın sıkıntı çektiği bir konudur sevkiyat... Gönderildiği söylenen ve hala firmaya ulaşmamış ürünler... Firmaya ulaşmasına rağmen satınalma yetkilisine haber verilmeyen ürünler...
İşte biz İntersam etiket olarak müşterilerimizin bu tarz sıkıntılar ile karşılaşmaması için "SEVKİYAT BİLGİ FORMU" nu oluşturmuş bulunmaktayız. Bu form sayesinde müşterilerimizin vermiş olduğu siparişlerin sevkiyat aşamasına geldiğinde ürün açaıklamlarının ve proformasının bulunduğu bir form siparişi veren ilgiliye mail yoluyla iletilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz fatura kendisine ulaşmadan ne kadar ürün hazırlandığını, birim ve toplam fiyatını kim tarafından getireleceği gibi bilgileri çok daha önce öğrenmiş olmaktadır.